Prenájom v Trnave

Obchodné priestory Administratívne priestory

Prízemie

c d e

Prvé poschodie

g h j l f

Objekt ponúka 7 administratívnych priestorov rôznych veľkostí. Každý priestor má kancelársku časť pozostávajúcu z jednej alebo viacero kancelárii a ostatných plôch, ktoré zahŕňajú - vlastný vstup, predsieň, hygienické zariadenie, kuchynku, šatňu (šatníkovú skriňu).

Ku každému priestoru patrí časť spoločných priestorov - vstupná hala, schodisko, technická miestnosť, upratovacia miestnosť.

Administratívno-obchodný objekt

Prenájom

Administratívno-obchodný objekt je súčasťou historickej uličnej zástavby Trnavy pozostávajúcej z úzkych a dlhých parciel. Z tohto dôvodu ponúka objekt najviac priestorov vo vnútornom dvore. Objekt je na prízemí rekonštruovaný a pristavovaný. Poschodie (podkrovie) nebolo pôvodne využité a je navrhnuté ako plnohodnotný priestor pre administratívu.

Rekonštrukcia

Na rekonštrukciu boli použité osvedčené materiály: tehla, železo-betónové stropy, drevený krov, keramická krytina. Výplne otvorov sú drevené, podhľady a obklady stĺpov sú zo sadrokartónu. Celý objekt je zateplený.

Vnútorný dvor

Vnútorný dvor je pokrytý dlažbou, ktorá zaručuje komfortnú prevádzku.

Parkovanie

Vo vnútornom dvore sú 2 parkovacie miesta a je doplnený plochami zelene.

Obchodné priestory

Prízemie

Objekt ponúka 2 obchodné priestory rôznych veľkostí. Každý priestor pozostáva z predajnej časti a zázemia, ktoré zahŕňa - chodbu...

mesačne od € 560,-

Viac info

Administratívne priestory

Prízemie / Poschodie

Objekt ponúka 7 administratívnych priestorov rôznych veľkostí. Každý priestor má kancelársku časť pozostávajúcu z jednej alebo...

mesačne od € 320,-

Viac info

Realizácia projektov

Staviame pre vás

Súčasťou nášho výrobného programu je priemyselná výstavba...

Viac info

Download

Cenník a Planimetrie
Cenník prenájmu.pdf
Služby .pdf